Popołudniowy wyjazd do kina okazał się świetną okazją, by na chwilę zwolnić tempo i spędzić razem wartościowy czas 🎬
Od samego początku towarzyszyła nam radosna atmosfera – długo czekaliśmy na ten dzień, więc nie brakowało uśmiechów i pozytywnej energii. W pełni wiosenna pogoda zachęciła nas do krótkiego spaceru po parku nad malowniczym zalewem, gdzie mogliśmy podziwiać kolorowe kaczki i nacieszyć się chwilą na świeżym powietrzu.
Następnie udaliśmy się na seans do Kina Teatr Czyn, gdzie obejrzeliśmy drugą część fascynującej historii „Zmiennokształtni”. Film dostarczył nam nie tylko wielu emocji i widowiskowych efektów, ale również skłonił do refleksji nad ważnymi tematami – dorastaniem, podejmowaniem decyzji, presją grupy oraz znaczeniem współpracy i troski o wspólne dobro.
Po seansie przenieśliśmy się do pizzerii, gdzie mogliśmy odpocząć i nacieszyć się swoim towarzystwem przy aromatycznej, gorącej, przepysznej pizzy.
Każdy znalazł coś dla siebie, a rozmowy, śmiech i integracja były najlepszym podsumowaniem tego dnia 🤗