Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kęble

im. sw. Franciszka z Asyżu

Zdalne nauczanie, nauczanie on-line - tak to się nazywa w czasach epidemii. Uczniowie drogą elektroniczną otrzymują zadania do wykonania w domu. Nauczanie w SOSW w Kęble, podobnie jak i w innych szkołach, funkcjonuje. I jeżeli chodzi o sferę edukacyjną, ma się dobrze J

         Nasi uczniowie sumiennie wykonują ćwiczenia, powierzone zadania. Wiemy, że bardzo się starają, są bardzo kreatywni i naprawdę nas zaskakują - w pozytywnym sensie ;) Ważne jest to, że chętnie chwalą się swoimi pracami, przysyłają zdjęcia, mówią o tym w rozmowach telefonicznych i w czasie spotkań grupowych w mediach społecznościowych. Cieszymy się również, że nasza młodzież stosuje się do nakazów sanitarnych, zachowuje środki ostrożności - maseczki, rękawiczki, nawet na krótkim spacerze z psem.

BRAWO, BRAWO KOCHANI ! Jesteśmy z Was dumni !

         Wiemy też, że nie wszyscy mogą wypełnić karty pracy, napotykają różne przeciwności, są  mniej aktywni z różnych przyczyn. Kochani, nie martwcie się, gdy się spotkamy w szkole wszystko nadrobimy razem.

         I jeszcze  należy w tym miejscu   podziękować serdecznie drogim Rodzicom, Opiekunom, naszych uczniów, którzy są bardzo pomocni i cierpliwi, dzięki którym nasz kontakt może się odbywać.

         Jest jeszcze coś bardzo ważnego, o czym trzeba powiedzieć: ten czas nauki zdalnej, bo na odległość, tak naprawdę bardzo nas zbliżył i uświadomił nam, że jesteśmy ,,szkolną rodzinką”, za którą bardzo, bardzo tęsknimy. Oczywiście wiemy, że taka jest teraz sytuacja, że musimy być odpowiedzialni i pozostać w domach.

Cieszymy się ze wszystkich Waszych sukcesów, mocno wspieramy wszystkie wysiłki, a jeśli są jakieś trudności zawsze możemy o tym porozmawiać.

Zapraszamy do obejrzenia.Kliknij, by przejść do galerii >>>