Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kęble

im. sw. Franciszka z Asyżu

W dniu 22.03.2018 r trójka uczniów naszej Szkoły uczestniczyła w X Międzyszkolnym Konkursie dla Klas Przysposabiających do Pracy „Razem możemy więcej” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Dorohusku.

Celem konkursu było utrwalenie zdobytych wiadomości z zakresu przysposobienia do pracy, umożliwienie uczniom zaprezentowania własnych wiadomości i umiejętności kolegom innych szkół, integracja  środowiska uczniów szkół specjalnych oraz doświadczanie zdrowego współzawodnictwa oraz dobrej zabawy. W konkursie uczestniczyły również zespoły  z Hrubieszowa, Włodawy, Lublina, Dorohuska, Krasnegostawu.

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w konkursie. Reprezentacja naszej szkoły z uśmiechem na twarzy i w dobrych humorach wróciła do szkoły chwalić się swoimi sukcesami.

Kliknij, by przejść do galerii >>>